Zawsze podobały mi się tradycyjne i eleganckie meble z pięknymi zdobieniami, niczym z angielskich, wiktoriańskich domów. Chciałam, aby moja kuchnia tak właśnie wyglądała! Poświęciłam wiele czasu, aby znaleźć firmę, która specjalizuje się w projektowaniu mebli w stylu klasycznym i bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć Meble Zadora. Świetny kontakt, terminowość, fachowe porady (np. dotyczące wyboru gatunku drewna, kolorystyki czy wyposażenia kuchennego), a przede wszystkim rzetelna i staranna realizacja projektu wnętrza mojej kuchni – to główne zalety wynikające ze współpracy z Państwa firmą. Dziękuję Wam bardzo! Teraz moja kuchnia wygląda dokładnie tak, jak zawsze chciałam!

Katarzyna K.-N., Poznań. 

Oboje z mężem jesteśmy mocno zapracowani i wciąż brakuje nam na wszystko czasu, dlatego też poszukiwaliśmy wykonawcy, któremu będziemy mogli zaufać i powierzyć projekt realizacji naszej kuchni od A do Z. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć firmę Meble Zadora, której zaangażowanie, sumienność oraz sprawność działania nas kompletnie zachwyciła! Po bardzo rzeczowych konsultacjach oraz zatwierdzeniu projektu wizualizacji nie musieliśmy w ogóle pilnować czegokolwiek osobiście. Meble powstały w terminie, zostały starannie wykonane, a wyglądają dokładnie tak, jak sobie je wyobrażaliśmy. Polecamy!

Jadwiga G, Warszawa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wnętrza naszej kuchni, które wykonała dla nas firma Meble Zadora. Pracownicy firmy w bardzo profesjonalny sposób podeszli do naszych oczekiwań i w pełni je zrealizowali. Powstały eleganckie, solidne i bardzo funkcjonalne meble, które zostały dopasowane do charakteru naszego mieszkania i wyróżniają się wyjątkowym stylem oraz starannością wykonania w najdrobniejszym nawet detalu. 

Basia i Marcin N., Kraków.    

Nasz dom miał być spełnieniem naszych marzeń o stylowym, funkcjonalnym i przyjaznym dla nas wszystkich wnętrzu. Miejscem, w którym wszyscy członkowie rodziny mieli się czuć dobrze oraz byłoby dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i gustów. Poświęciliśmy wiele czasu na poszukiwania odpowiedniej firmy, która stworzyła by dla nas projekt wnętrza spełniającego nasze oczekiwania oraz będącego alternatywą dla minimalistycznej stylistyki, popularnej obecnie w polskich domach. Firma Meble Zadora w doskonały sposób wyszła naprzeciw naszym wymaganiom i stworzyła nam wnętrze pełne ciepła, elegancji i dobrego smaku. I tak więc powstały tradycyjne, klasyczne meble na wymiar o pięknych zdobieniach, które wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt „z najwyżej półki”. Dlatego też śmiało polecamy wszystkim skorzystanie z usług Mebli Zadora!

Marta W, Warszawa

Meble Zadora to zespół ludzi o ogromnym doświadczeniu, wiedzy i cierpliwości. Projekt naszej kuchni mieliśmy bardzo starannie przemyślany i nigdy nie usłyszeliśmy od nikogo „tego się nie da zrobić”, lecz konkretne propozycje realizacji naszych oczekiwań i pomysłów, a niestety to dość rzadko spotykana u nas cecha. Praca z takimi ludźmi to ogromna przyjemność! 

Tomasz K., Kraków