Wszystko o AGD

Niezbędnym dopełnieniem i swoistą duszą każdej wyjątkowej kuchni są jej urządzenia AGD, które stylowo współgrać będą z wnętrzem, a przede wszystkim okażą się być niezawodne i funkcjonalne. Śmiało możemy zarekomendować Państwu znakomite produkty, które łączą w sobie wysoką jakość, zaawansowaną technologię oraz niepowtarzalny design. Dostarczymy Państwu każdy sprzęt dostępny na europejskim rynku. Poniżej prezentujemy kilka filmów opowiadających o nowościach w branży AGD i unikatowych cechach sprzedawanych przez nas urządzeń.

Linia urządzeń Inspiration

Poznaj linię urządzeń Electrolux Inspiration. Poznaj nowe możliwości. Electrolux ma niemal 100-letnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych urządzeń. Jeżeli wybierzesz się na wycieczkę dookoła świata, w wielu profesjonalnych kuchniach zobaczysz sprzęt Electrolux. Tak naprawdę, prawie połowa szefów kuchni, którym przyznano gwiazdkę Michelin, korzysta w swoich restauracjach z produktów Electrolux.

Czyszczenie pyrolityczne

Męczy Cię ciągłe szorowanie piekarnika? Zobacz jak działa czyszczenie pyrolityczne. Poznaj zalety funkcji czyszczenia pyrolitycznego w piekarnikach Electrolux: www.electrolux.pl/piekarniki

Inteligentne pola grzejne

Swoboda gotowania dzięki płycie indukcyjnej Electrolux Infinite Pure™ ze sterowaniem DirectAccess - linia Inspiration. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym DirectAccess rotary z efektownym podświetleniem wystarczy jedno dotknięcie, aby ustawić właściwą temperaturę. 

Gotowanie z Tomkiem Kichinem

W jaki sposób osiągnąć najwyższą głębię smaku? Odpowiedź to technika SousVide - jeden z największych sekretów szefów kuchni. Podczas gotowania za pomocą SousVide doprawione produkty zamyka się w woreczkach próżniowych bez konieczności wcześniejszego marynowania. Tak przygotowane gotują się na parze w niskiej, ściśle określonej temperaturze, tworząc intensywną mieszankę smaków.

Termosonda w piekarniku

Termosonda w piekarnikach parowych marki Electrolux pozwala ustawić temperaturę wnętrza potrawy gwarantującą upieczenie oraz inicjuje wyłączenie piekarnika po jej osiągnięciu. Szefowie najlepszych restauracji, wyróżnionych gwiazdkami Michelin, od lat korzystają z niezwykłej mocy pary.

Warsztaty Kuchni Agaty